Havuz

2013-07-25 tarihinde Botextra tarafından yazıldı

Havuz sistemi, botextra içerisinde sizin için ayırılmış olan içerik alanıdır. Havuz sistemine sitenize eklemeden önce içerikleri ekleyerek, zamanlama yada özgünleştirme yapabilirsiniz.

Örneğin yeni açılan bir siteniz var beğendiğiniz bir botdan cloner aracılığı ile tüm siteyi kopyalamak istiyorsunuz, fakat bir anda yüz binlerce içerik ile sitenizin spam gibi gözükmesini istemiyorsunuz. Bu durumda clonerınızı havuza ekleyecek şekilde ayarlayıp havuzunuzdan yavaş yavaş içerik akmasını sağlayabiliyorsunuz.

Havuz sistemi içerikleri zamanlama ile yapar. Havuz sistemi akıllı zamanlama yapabilir, örneğin :

Her 5 dakikada bir siteme 3 içerik ekle saatte en fazla 100 içerik ekle. Şeklinde havuzunuzu zamanlayabilirsiniz. Böylelikle siteniz her zaman güncel olacaktır.

Örneğin bir süre siteniz ile ilgilenemeyeceksinz, yada geceleri siz uyurken bile sistem haber girmeye devam etsin istiyorsunuz, havuzunuzu doldurun zamanlamayı ayarlayın, Havuz sizin adınıza sitenizi sürekli güncellesin.

Havuzunuzu elle doldurmak zorunda da değilsiniz, Takipci yada cloner ile tam otomatik olarak havuzunuzu doldurabilirsiniz.

Havuzunuzdan sitenize veri aktarılır iken, tüm özgünleştirme fonksionları(kalıp sistemi, içerik değiştirici,spinner) kullanılır. Dolayısı ile sisteminiz hem güncel hem özgün kalır.

Havuzunuzdan sitenize eklenen veriler aynı zamanda twitter eklentisi ile tweet edilir, twitter hesasbınızı facebook hesabınız ile birleştirerek, bilgisayar başında olmadanda, siteniz her yerde herzaman güncel kalır, backlinkleri ile güçlenir.

Yorumlar