Lisans

2016-05-19 tarihinde Botextra tarafından yazıldı

Lisans bölümünden lisans alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman lisansınızı yükseltebilir ya da ekstra özellikler alabilirsiniz.

Paketinize ek özellikler almak için mavi + işaretine tıklayınız.

Satın Al butonundan satın alma işlemini gerçekleştiriniz.

Ödeme yönteminize göre aşağıda bulunan bölümü doldurmayı unutmayınız!

Lisans paketindeki özelliklerin anlamları

BX3-Website- paketlerdeki web sitesi bölümü ekleyebileceğiniz site sayınızı gösterir.

BX3-Storage- havuz alanı/limiti: havuza ekleyebileceğiniz içerik sayısıdır. Havuzunuzdaki limit dolduğunda havuzunuza içerik ekleyemezsiniz. Havuzdan sitenize içerikler aktarılmaya başladığında havuzunuz boşalır. Bu şekilde tekrar havuza içerik ekleyebilirsiniz.

BX3-Cloner- bir bottaki tüm içerikleri tek seferde sitenize ekleme sistemidir.Eğer sitenize tüm içeriği yavaş yavaş kopyalamak isterseniz clonerı ile havuzunuzu doldurabilir oradan yavaş yavaş eklenmesini sağlayabilirsiniz.Cloner tek kullanımlıktır.

BX3-Tracker- takipçi: takipçi ile sitelerdeki güncellemeleri otomatik olarak sitenize ekleyebilirsiniz.Örn : youtube botunda en son eklenen komik resimleri sitenize saat başı ekleyebilirsiniz.1 takipçi 1 sitenin 1 kategorisini takip eder.

BX3-Keywordfinder-  içerikler için en fazla aratılan, en yüksek arama hacmine sahip olan keywordleri otomatik olarak bulur, bu kelimeleri sizin isteğiniz doğrultusunda tag, keyword, ya da açıklama olarak ekleyebilir.

BX3-Spinner- özgünleştirme: Bir içeriğin 100 lerce farklı kombinasyonunu yapabilmenizi sağlayan içerik özgünleştirme sistemimizdir .Hem içeriklerinizi spinliyor hem de özel alanlara izin vermektedir. Örn : {baslik} [izle|seyret|hd izle|son bölüm izle] dediğinizde sistem bundan kombinasyonlar üreterek sitenize ekliyor.

BX3-CategoryOpener- kategori oluşturma: sitelerinize, botlardan otomatik olarak kategori ekleyebilirsiniz.

BX3-Rss-Bot- kendi botunu kendin yap: sitelerin rss adreslerinden kendi botunuzu oluşturabilirsiniz. Bu botlarınızı takipçi,cloner gibi özelliklerle otomatiğe bağlayabilir,istediğiniz siteyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiz.

BX3-Social- sosyal imleme/paylaşımcı: sitenize bir içerik eklediğinizde sosyal medya hesaplarınızdan otomatik olarak paylaşılır.

BX3-Replacer- bul&değiştir: İçerikler içerisinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin; dizi izle olan bir başlığı  HD dizi  izle olarak değiştirebilirsiniz.

BX3-Translate- çeviri: 36 dilde otomatik çeviri yapabilirsiniz.

BX3-AutoPing- otomatik pingleme: içerikleriniz eklendikten sonra 27 tane pingleme servisine otomatik olarak bildirilir, böylelikle içerikleriniz arama motorlarında hızlı bir şekilde indexlenir.

Yorumlar