Script ve tema sahipleri

Sizler gibi yazılımcı bir ekipden oluşan Botextra'dan script ve tema sahiplerine mükemmel bir teklifimiz var.

Script satışı yapmanın en zor yanı yanında bot sağlamaktır, botu olmayan script ve temalar maalesef botla beraber gelenler kadar çok satış yapamaz.

Bot sağlamak ise oldukça zor ve uğraştırıcı bir iştir, botlar patladığında yeni sürümlerini çıkartmanız mevcut tüm müşterilerinize yeni sürümü vermeniz eğer kodunuz ioncube ise tekrar ioncube etmeniz vb.. pek çok işi yapmanız gerekir.

Peki biz nasıl yardımcı olabiliriz?

Biz Botextra olarak sizin tüm bot ihtiyaçlarınızı karşılayalım; linkiniz üzerinden bize yönlendirdiğiniz her kullanıcınızın satışından da %20 komisyon verelim.

Böylece;

Bot ile uğraşmanız gerekmeyecek.

Sürekli güncel 400 den fazla botla birliktetema ya da scriptinizi satabileceksini.

Botextra'nın mevcut binlerce kullanıcısının tercih sebebi olacaksınız.

Hem script satışından hem bot satışından kâr elde edeceksiniz.

Üstelik hiç uğraşmadan!

Eğer bir wordpress temanız varsa hiç düşünmeden Botextra ile bayi satışına başlayabilirsiniz; Botextra tüm temaları tüm yapıları destekler. (öne çıkartılmış görsel, taxinormy, özel alanlar vs.. hiç farketmez)

Eğer özel bir script satıyorsanız 5 dakika içinde scriptinizi Botextra'ya entegre edebilirsiniz, tüm entegrasyon bilgilerine http://www.botextra.com/botextra_entegrasyonu adresinden ulaşabilirsiniz.

Scriptinizin entegrasonunu bitirdikten sonra tek yapmanız gereken www.botextra.com/affilate adresine gidip üyelik oluşturmak ve linklerinizi ister forum konunuzdan isterseniz sitenizden vermek.

Daha sonrasında bayi panelimizden kazançlarınızı görebilirsiniz.